Będzie karta mieszkańca – Moja Pszczyna

Będzie karta mieszkańca - Moja Pszczyna

Już na początku lipca mieszkańcy gminy Pszczyna będą mogli składać wnioski o Kartę Mieszkańca Moja Pszczyna. Jej posiadacze będą mogli korzystać z szeregu zniżek w wielu punktach. Trwają właśnie ostatnie przygotowania do jej uruchomienia. Ich częścią jest konkurs graficzny dla mieszkańców Gminy Pszczyna. Nagroda główna to 2000 złotych!

Karta Mieszkańca Moja Pszczyna da mieszkańcom dostęp do gminnych obiektów i atrakcji za symboliczne opłaty, zdecydowanie niższe od standardowych cenników dla turystów spoza gminy – – mówi burmistrz Dariusz Skrobol. – Z kartą Moja Pszczyna mieszkańcy będą mogli otrzymać zniżki na Ośrodku Sportów Wodnych w Łące i lodowisku. Będą mogli liczyć również na rabaty w skansenie i w Pokazowej Zagrodzie Żubrów. Przygotowaliśmy również specjalną ofertę związaną z działalnością Pszczyńskiego Centrum Kultury oraz Muzeum Prasy Śląskiej – zapowiada burmistrz. – Oprócz gminnych obiektów do projektu będą mogli dołączyć pszczyńscy przedsiębiorcy: sklepy, firmy usługowe i lokale gastronomiczne. Katalog partnerów karty będzie otwarty i uzupełniany na bieżąco – zaznacza.

Karta będzie imienna dla każdego mieszkańca, a jej szczegóły zostaną zaprezentowane w połowie czerwca.

Zanim jednak to się stanie Gmina Pszczyna ogłasza konkurs dla mieszkańców gminy na projekt graficzny Karty Mieszkańca Moja Pszczyna. Dla uczestników i laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody i upominki. Nagroda główna to 2000 zł. Przewidziano również dwa wyróżnienia w postaci bonów zakupowych na kwoty 500 zł oraz nagrodę publiczności .

To propozycja dla osób pasjonujących się grafiką i tworzących oryginalne ilustracje, by pokazać swoje zdolności i kreatywność oraz zapisać w historii gminy swoje dzieło w postaci karty mieszkańca – zachęca Dariusz Skrobol.

Wszystkie szczegóły konkursu znajdują się w załączonym regulaminie i w aktualnościach na stronie www.pszczyna.pl

  • Krok 1 – pobierz wykrojnik i regulamin ze strony www.pszczyna.pl
  • Krok 2 – przygotuj swoją pracę zgodnie z wymaganiami regulaminu
  • Krok 3 – wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Krok 4 – wyślij swoją pracę wraz z formularzem zgłoszeniowym do dnia 11.06.2021 r. wg wskazówek z regulaminu
  • Krok 5 – po wstępnej weryfikacji otrzymasz informację o zakwalifikowaniu pracy do konkurs
  • Krok 6 – 15 czerwca br. Komisja Konkursowa opublikuje 5 najlepszych prac konkursowych, które zawalczą o nagrodę publiczności w głosowaniu na profilu Moja Pszczyna
  • Krok 7 – Komisja Konkursowa ogłosi ostateczne wyniki konkursu oraz głosowania do 3 dni roboczych od zakończenia głosowania (koniec głosowania 18 czerwca o 9:00)

Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców gminy Pszczyna.Więcej informacji na stronie www.pszczyna.pl.

Kontakt do organizatora:

  • Referat Promocji – tel: 32 449 39 43,
  • e-mail: mwesolowska[at]pszczyna.pl
Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin konkursu Moja Pszczyna – Moja Karta.pdf 2021-06-01 231.17KB pobierz plik: Regulamin konkursu Moja Pszczyna – Moja Karta.pdf
pdf Wykrojnik – Konkurs Moja Pszczyna – Moja Karta.pdf 2021-06-01 353.19KB pobierz plik: Wykrojnik – Konkurs Moja Pszczyna – Moja Karta.pdf
pdf Formularz zgłoszeniowy do konkursu Moja Pszczyna – Moja Karta.pdf 2021-06-02 135.5KB pobierz
Posted in Uncategorized.